Kauba Apartment


Armas majake romantilises Viljandi vanalinnas kuni kuuele inimesele. See kollane viilkatusega maja on kui salapaik kesklinnas. Tagahoov õunapuu ja hubase terrassiga, Soome saun ning ehedad materjalid siseviimistluses muudavad olemise nii koduseks, et sa peaaegu ei tahakski lahkuda.

Kauba Apartment on külalisi vastu võtnud alates augustist 2014. Esmakordselt kaardile kantud aastal 1790, mil maja kuulus raehärra Boströmile. Seejärel, aastast 1866 on märgitud kauplusehoonena ning aastal 1936 oli Kauba 1b kasutusel ärina - Jakob Hoffi Väike Äri. Maja välisilme on veidike ka muutunud - 1897.a. asendati vasakpoolne ukseava aknaga ning elamu renoveeriti 2000-te alguses.

Mugavused nagu saun, tulett ning dušinurk on kõik toodud juurde, arvestades tänapäevaseid vajadusi ja soove.

Hoovis on kaks õunapuud, millest üks on kuldrenett ja teise üle vaidlevad eksperdid tänaseni. Eks saab igaüks otsustada, millise sordiga tegu, ent peamine on see, et oma aiast saab sügisel õunu noppida ning lisaks annavad puud suvekuuma eest mõnusalt varju.

Jah, selles majakeses on tõesti kõik olemas - tule üksi, sõprade või perega ja võta ka lemmikloomad kaasa! Kauba apartment ootab kõiki avasüli! 

Mõnusalt kompaktne ööbimine. Koertega väga hea. Olemas kinnine tagahoov, kus koerad said jalutada. Elutuba parajalt avar ja mugav. Vannitoas lisaks dušile ka saun. Magamistuba piisavalt suur.
- Anneli ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Mõnus perepuhkus Viljandi vanalinnas, järve ja lossivaremete lähedal. Kõik oli suurepärane! Imeilus apartment, puhas, mugav, väga mõnus saun ka suurepärane asukoht. Soovitan absoluutselt!
- Kertu ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Väga stiilne ja armas majake. Kõik vajalik olemas. Mõnus saun. Kesklinnas. Paras jalutuskäik teatrisse. kasulik info toas (nt. lähim toidukauplus). Soovitan sõpradele.
- Ebe ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

✔️ Suurus 38 m²
✔️ Köök - külmik, ahi, pliit, nõudepesumasin ja kõik vajalik toidutegemiseks
✔️ Aed
✔️ Terrass
✔️ Tasuta parkimine maja ees
✔️ Konditsioneer
✔️ Saun
✔️ Lemmikloomad oodatud
✔️ 1 suur kaheinimesevoodi ja 4 üheinimesevoodit
✔️ Asub Viljandi vanalinnas - 100m Johan Laidoneri platsist, 500m Viljandi lossimägedest - kõik on lühikese jalutuskäigu kaugusel

Hinnakiri 2024/2025
Majutus P-N **al. 50 €
Majutus R-L **al. 60 €

** Hinnad sõltuvad inimeste hulgast, ööde arvust ning nõudlusest - küsi pakkumist!
NB! See korter ei ole mõeldud pidutsemiseks!

Helista kohe või saada sõnum +372 5322 5154 (vastab Henri)
Email again: